PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI

<

EMEL, to sú moderné remeselnícke potreby. Sme spoločnosťou, ktorá má dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore. Tieto vlastnosti nás predurčujú k tomu, aby sme Vám boli silným a spoľahlivým partnerom.

Remeselnícke potreby, nástroje, náradie, príslušenstvo pre remeselníkov rôzneho zamerania. To všetko Vám uľahčí Vašu prácu. Svoje si u nás nájdu stolári, nábytkári, umeleckí rezbári, tesári,stavbári, zámočníci, klampiari, maliari, modelári, domáci majstri, ale aj mnohí ďalší...

Aká je naša filozofia?
Dovážať na slovenský trh inovatívne a originálne výrobky. Chceme našim zákazníkom ponúknuť náradie a nástroje, ktoré majú punc kvalitnej značky a zároveň sú však aj cenovo dostupné.

Kde nás nájdete?
Naše výrobky si môžete zakúpiť u nás na našej webovej stránke prostredníctvom emailu, alebo u niektorého z našich predajcov po celom Slovensku.

EMEL nielen predajcom...
Pre našich zákazníkov zabezpečujeme aj predaj opravných materiálov na drevo, plast, kameň a kožu nemeckej firmy Heinrich König. Opravy týchto povrchov tiež sami vykonávame. Ako inak, na profesionálnej úrovni. Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte aj našu stránku na www.slovak-konig.sk